Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

E-Sport

Tulemuslikkuse mis tahes võistluskeskkonnas määravad vaimsed, tehnilised, taktikalised ja füüsilised oskused. Need tegurid mõjutavad ka kognitiivset ja vaimset jõudlust, millel on e-spordis eriti oluline roll.

 Professionaalsete e-sportlaste motoorsed nõudmised ja oskused on muljetavaldavad: e-mängijad saavad klaviatuuri ja hiirega hakkama kuni 400 liigutusega minutis, 4 korda rohkem kui keskmine inimene! Ja seda tehakse asümmeetriliselt, kuna mõlemat kätt liigutatakse korraga, kasutatakse paralleelselt erinevaid ajupiirkondi. Sellist stressitaset ei tea ükski teine ??spordiala, isegi lauatennisistid peaksid käe-silma koordinatsiooni osas vähem esinema. Strateegiamängudes nagu Counter-Strike või League of Legends on keerukus veelgi suurem, sest lisaks motoorsetele oskustele on vastase alistamiseks vaja tohutut taktikalist arusaamist.

 Professionaalsete e-sportlastega tehtud uuringud näitasid, et võistluste ajal on stressihormoon kortisool sama kõrge kui võidusõitjatel. Lisaks on pulss väga kõrge; pulsi väärtused on mõõdetud vahemikus 160-180 lööki minutis! Koos nõutava peenmotoorikaga on need jõudlusnõuded, mis on klassikalise spordialadega täiesti võrdsed. Sellest lähtuvalt leiavad treeninguteooriast ja sporditoitumisest saadud teadmised tee üha enam ka e-sporti.

 Iga e-spordimängija püüab saavutada mängus stabiilset esitust. Sellest võib sõltuda võit ja kaotus. Ükskõik, kas tegemist on professionaalse mängijaga või kellegagi, kes tahab selleks saada, tähendab järjepidevus alati optimaalsel tasemel mängimist, mitte pidevaid tõuse ja langusi. Ja just siin võivad toidulisandid anda eelise kontrollitavate omaduste kontrollimiseks ja järjepidevaks toimimiseks. SPONSER® e-spordi tooted toetavad e-spordimängijaid nende kõrgemate kognitiivsete ja vaimsete, aga ka füüsilise jõudluse nõuetes, esmaklassiliste mängude jaoks.

Sponser CogniVision Booster 400 g

E-Sport Gaming Booster joogipulber 40 portsjonit

Hind: 44.00 EUR

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567