Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Vitamiinid ja toidulisandid

MDY Cal&Mag 100 tbl

Kaltsiumi ja magneesiumi tabletid
Hind: 17.00 EUR

Cal&Mag sisaldab mineraalaineid kaltsiumi ja magneesiumi. Kaltsium on hädavajalik mineraalaine luudes, hammastes ja lihastes. Magneesium on vajalik lihaste kasvamisel ja energia ainevahetusel. Suurendab vastupidavust, tugevdab närvide ja lihaste funktsioneerimist ja aitab ennetada krampe.

Kasutamine: Võta 1 tablett 2x päevas, enne treeningut vastupidavuse suurendamiseks ja/või enne magamaminekut jalakrampide ennetamiseks ja parema une saamiseks.

Pakend: Purk 100 tbl.                                  

Koostisained: Mineraalained: kaltsiumkarbonaat, magneesiumoksiid, mikrokristalne tselluloos, steariidhape, magneesiumstearaat, karnaubavaha, ränidioksiid, titaaniumdioksiid, polüdekstroos, hüdroksü-propüülmetüül, tselluloostriglütseriid.

Analüüs:

1 tablett

2 tabletti

Energia kJ(kcal)

00(00)

0(0)

Valgud

0 g

0 g

Süsivesikud

0 g

0 g

Rasv

0 g

0 g

Mineraalained

                % SPA

                % SPA

Kaltsium(karbonaat)

185 mg         23%

370 mg       46%

Magneesium(oksiid)

150 mg         50%

300 mg      100%

 SPA-soovituslik päevane annus.

 Pärast avamist säilitada kuivas, pimeda ja jahedas kohas. Mitte ületada päevast doosi.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt) ,  Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567