Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

HEY-Sport Tex Wash 250 ml

Tex-kangaste pesuvahend
Hind: 9.20 EUR

Membraankangaste pesuvahend. Sobib kõikide Goretex®, Sympatex®, Schoeller® jt. kangaste pesuks. Säilitab toote värvi ja funktsionaalsed omadused. Neutraliseerib halva lõhna.

Kasutamine: pese toodet vastavalt tootja hooldusjuhistele. Vajamineva pesuvahendi koguse leiad pudelil olevast tabelist. Peale pesemist on soovitav toodet impregneerida, see kindlustab toote funktsionaalsed omadused.

Sisaldab: 5-15% anioonseid tensiide, 15-30% mitteioonseid tensiide, <5% amfoteerseid tensiide, lõhnaaineid, benzisothiazolinoni, methylsothiazolinoni. Vastavalt kehtivale WSSD-le ei sisalda allergeenseid lõhnaaineid >0,01% doosi kohta. Toode on fosfaadivaba ja ei sisalda optilisi pleegitavaid ja valgendavaid vahendeid.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567