Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

HEY-Impra Leather Waterproofer 200 ml

Impregneerimisvahend nahale ja seemisnahale
Hind: 11.20 EUR

UV värvikaitsega impregneerimisvahend siledale ja seemisnahale. Säilitab toote funktsionaalsed omadused ja hülgab vett ja mustust.

Kasutamine: pihusta vahendit ühtlaselt nahast tootele ca 20 cm kauguselt ja lase kuivada. Korda hooldust nii tihti kui vajalik. Enne kasutamist kontrolli värvikindlust ja materjalile sobivust vähem silmapaistva koha peal. Enne tarvitamist loksutada.

Pudel on rõhu all. Hoida eemal otsesest päikesekiirgusest ja mitte üle 50ºC käes. Mitte avada pudelit jõuga ega põletada seda peale kasutamist. Hoida eemale laste käeulatusest.

Väga tuleohtlik. Ärritab nahka. Toksiline veeorganismidele. Toodet mitte sisse hingata. Kasutada ainult hästi ventileeritud ruumis. Kokkupuutel silmadega loputada silmad koheselt rohke veega ja võtta ühendust arstiga.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567