Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

HEY-Sport Global Wash 100 ml

Universaalne pesuvahend kaasavõtmiseks reisile - matkale
Hind: 7.80 EUR

HEY-Sport Global Wash on lahendus, mis sobib igasse olukorda. Tänu seebipuu looduslikule puhastavale omadusele ja pehmetele kosmeetilistele pindaktiivsetele ainetele on Global Wash üheaegselt nii pehme shampoon kehale ja juustele kui ka tõhus pesuvahend riietele ja toidunõudele.

Keskkonnasõbralik - Global Wash on kiirelt ja täielikult biolagunev, kõik koostisosad on saadud taastuvatest ainetest. Seetõttu on Global Wash kasutatav kõikjal - ka looduses ja soolase veega.

Efektiivne - Global Wash on väga tõhus ja ökonoomne tänu seebipuu puhastusvõimele ja pehmetele kosmeetilistele pindaktiivsetele ainetele. Seetõttu ei võta ta kohvris palju ruumi ja on ideaalne reisile kaasavõtmiseks.

Nahasõbralik - valmistatud naturaalsetest koostisosadest, ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid.

Praktiline - 100 ml pakend sobib kaasavõtmiseks ka lennuki käsipagasisse.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567