Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

Hey-Sport Lightflex Spray 150 ml

Pihustatav helkur!
Hind: 21.00 EUR

HEY SPORT® Lightflex Spray -  kaitseb pimedas!

Pihustatav helkur tekstiilmaterjalidele. Pimedas hästi tagasipeegelduv. Sõltuvalt pinna kvaliteedist on pihustatav helkur sobilik ka nahale, puidule, plastikule ja metallile. Nakkumine on  piiratud siledatel ja mittepoorsetel pindadel. Vee- ja ilmastikukindel ning mahapestav.

Kasutusjuhend: Enne kasutamist loksutada pudelit. Hoida pudel püstises asendis ja pihustada töödeldavale pinnale umbes 20 cm kauguselt 2-3 sekundit. Lasta kuivada vähemalt 2 minutit. Parima tulemuse saamiseks loksutada pudelit enne igat kasutamiskorda.
Šablooni kasutamisel kinnitada see tihedalt materjalile ja katta ümbritsev pind korralikult kinni. Peale kasutamist puhastada pihusti ainest, selleks keerata põhi ülespidi ja vajutada paar korda pihustile.
Sõltuvalt materjalist ja töötlemise intensiivsusest võib pealekantud hall kiht jääda nähtavaks.
Kontrolli tulemust - isegi kui töötlus on vaevunähtav - tee foto, kasutades välklampi.

Hey Sport Lightflex Spray on tekstiililt pesumasinas mahapestav, kasutades soovitavalt Hey Sport Tex Wash’i.
 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud                                                                                                 
Väga kergesti süttiv aerosool. Pudel on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda.Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Meditsiinilise nõustamise saamiseks hoida käepärast pudel või etikett. Hoida eemal kuumusest, sädemetest, lahtisest tulest ning teistest võimalikest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud leegile ega teistele hõõguvatele materjalidele. Pudel on rõhu all: mitte põletada ega purustada, isegi mitte peale toote kasutamist. Vältida tolmu, vingu, gaasi ja auru sissehingamist. Kasutamiseks ainult välistingimustes või hea ventilatsiooniga ruumides. SILMA SATTUMISEL: Loputada ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Kontaktläätsede kasutamisel need eemaldada. Jätkata loputamist. Hoida eemal päikesekiirgusest. Vältida temperatuuri üle 50°C. Pudeli sisu /pudeli hävitamiseks viia see ohtlike jäätmete kogumispunkti.
Toote allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole ja võtta kaasa toote pudel või etikett.

  

 

 

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567