born,sponser,mdy,sansha,adventure food,devold,tantsutarbed,tantsujalatsid,tantsutossud,tantsukingad,kiirsöögid,matkasöögid,energia,energiajook,ergutid,taastumine,taastusjook,spordijook,valgujook,pepto

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Tellimine


Meie tooteid saate tellida nii iga toote kirjelduse juurest, lisades need ostukorvi kui ka iga tootegrupi juures oleva koondtellimusega. Toodete kogust saate muuta ostukorvis.
Tootekataloogis olevate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu määra 22 %.

Peale tellimuse saatmist saate oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse, mis pole veel arve ja mille alusel palume mitte tasuda. Arve saadame teile e-posti aadressile eraldi  ja see tuleb tasuda 3 päeva jooksul. Kui soovite ise kaubale järele tulla, siis võib kauba eest tasuda ka kohapeal, kas sularahas või pangakaardiga.
NB! Kui te ei ole peale tellimuse esitamist saanud e-mailile kinnitust ega hiljem ka arvet, palun kontrollige oma postkasti rämpsposti, aeg-ajalt lähevad vajalikud ja olulised kirjad sinna.


Kui tellimus jääb alla 20 euro, lisandub tellitud kaupade hinnale transpordikulu 3.50 €.
Tellimustele üle 20 euro transpordikulu ei lisandu. Samuti ei lisandu saatekulu tellimustele, millele tellija tuleb ise järele aadressil Kaupmehe 7, Tallinn. Antud transpordi hinnad kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires. 

Kaup saadetakse välja 2 tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Saadame Smartposti ja Omniva pakiautomaatidesse, vajadusel ka kulleriga.

Loomulikult võite tulla ostma ka kohapeale ilma ette tellimata. Kauba eest saate tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

Kui 14 päeva jooksul ei ole kaubale järele tuldud ja/või arvet tasutud, siis tellimus tühistatakse.

 

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Pärnu mnt. 142 (hoovi pool, F sissepääs), Tallinn 11317 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567