sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Kauba tagastamine

 

5.  Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

5.1. Freespordi e-poest ostetud Tooteid on Kliendil võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates Toodete kättesaamisest.
5.2. Tagasi võetakse ja ümber vahetatakse ainult kasutamata ja kahjustamata Tooteid.
5.3. Tagastataval või ümbervahetatavalt Tootel peavad olema küljes kõik Toote müügihetkel küljes olevad sildid ja markeeringud.
5.4. Toode tuleb tagastada originaalpakendis .
5.5. Tagastatud Toodete eest kantakse Kliendile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul alates Toodete tagasi jõudmisest Freesporti.
Toote tagastamisel ei tagastata Kliendile  transpordikulu.
5.6. Toote tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab Freesport juhul kui kohaletoimetamiseks on kasutatud Smartposti või Omniva pakiautomaati; kui kaup on saadetud kulleriga või DPD pakiautomaati kannab tagastamise kulud Klient.
5.7. Kliendile vahetuseks saadetava Toote transpordikulud kannab Freesport. 

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Pärnu mnt. 142 (hoovi pool, F sissepääs), Tallinn 11317 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567