sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Uudised

Uudistoode - enrgianäts Grizz Energy Gum

(11.05.2022)

Meil on pakkuda midagi uut! Närimiskumm , mis annab energiat ning parandab keskendumisvõimet.  Sobib kasutamiseks erinevatel elualadel - sportlased, õppurid, lendurid, mängurid, öötöölised, autojuhid jne. Vaata lähemalt siit.   Loe edasi »

Oatsnack kaerahelbebatoonid jälle müügil!

(31.03.2022)

  Maitsvad ja toitvad Oatsnack kaerahelbebatoonid nüüd jälle saadaval! Hea treeninglaagrisse kaasa võtta või siis niisama matkal või kontoris nosida ! Uuri lähemalt siit. Loe edasi »

Hea ja soodne tutu seelik väikesele baleriinile

(14.12.2021)

 Hea kingitus väikesele balleti armastavale tüdrukule.Täpsem info siit Loe edasi »

Saabusid müügile tüdrukute valged võistlustantsu kingad!

(13.09.2021)

Nüüd müügil tüdrukute valged võistlustantsu kingad. Uuri lähemalt siit . Loe edasi »

Greibimaitseline Freesport Isotonic jälle müügil!

(03.06.2021)

 Klientide lemmik, greibimaitseline Freesport Isotonic on jälle saadaval. Telli siit või tule kohapelae meie poodi ostma. Loe edasi »

Uued tooted!

(24.03.2021)

 Meie sporditoitude valikusse on lisandunud: maitsvad ja energiarikkad OatSnack'id stardieelne ergutusjook Muscle Shock vedel magneesium vitamiinidega Magnesium Vitamin Liquid Meie e-pood on endiselt avatud 24/7.     Loe edasi »

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567